free html templates

RADIO VILNIUS LOUNGE

Be reklamos! Šį radiją finansuoja klausytojai!

Labas visiems

Sveiki atvykę į nepakartojamą muzikinę kelionę. Atsisėskite, išsivirkite aromatingos kavos ir atsipalaiduokite. 

Mobirise

Radijas Vilnius Lounge yra 24/7 geriausios muzikos poilsiui. Chillout, Lounge, Elektroninė muzika, Smooth Jazz, Soft and Deep house... Klausykite ir mėgaukitės! Visos eteryje skambančios kompozicijos yra kruopščiai atrenkamos rankiniu būdu.

Mobirise

Internetinio radijo Vilnius Lounge muzikos bibliotekoje yra daugiau nei 3 800 kūrinių ir beveik kiekvieną dieną mes pridedame ką nors nauja ir neįprasta. Ar domitės, kas skambėjo mūsų eteryje? Peržiūrėkite grojaraštį čia

Mobirise

Ši radijo stotis veikia tik su klausytojų pagalba. Jei jums patinka muzika Vilnius Lounge, paaukokite bet kokią sumą projekto paramai. Kartu kuriame geriausią radiją! Ataskaitą apie gautas aukas žiūrėkite šiame puslapyje

Apie Vilnių

Vilnius yra Lietuvos sostinė. Tai vienas gražiausių Europos miestų, kurį tikrai verta aplankyti.

Apie Vilnius Lounge

Labai gerai, kad mus atradote! Kas skamba čia, tradicinėse FM radijo stotyse neišgirsite.

Radijas Vilnius Lounge – nekomercinis Olego Ščedlovskio ir Jevgenijos Mayers sukurtas projektas. Sukūrėme šią stotį norėdami pasidalinti mėgstama muzika su kitais žmonėmis.

Mes kai ką suprantame apie radiją. Nuo 2002 iki 2018 metų mums pasisekė dirbti tokiose Rusijos stotyse kaip Echo Moskvy, Maximum, Radio 7, Radio Dacha, Russkoje Radio.

Pastaruosius kelerius metus gyvename Lietuvoje, o mūsų darbas nesusijęs su radiju... Bet kodėl gi ne? 2020 metais pristatėme internetinį radiją Vilnius Lounge! Ačiū, kad klausotės mūsų! Jūs turite puikų muzikos skonį!

Mobirise

Parama Vilnius Lounge

Jūsų pagalba labai svarbi

Radijas Vilnius Lounge transliuoja puikią muziką be reklamos, tačiau taip pat mokame ir honorarus autorių teisių turėtojams. Ir kuo didesnė mūsų auditorija, tuo daugiau turime mokėti. Jūsų parama yra gyvybiškai svarbi Vilnius Lounge, kad augtume ir tobulėtume. Jūsų aukos suma gali būti visiškai bet kokia.

Bankinis pavedimas, e-piniginės

Aukas taip pat galima siųsti banko pavedimu: IBAN LT897044060008242235 (SEB bankas, SWIFT kodas CBVILT2X), gavėjas: Oleg Ščedlovskij, priežastis: Parama Vilnius Lounge. Jei esate iš Rusijos, palaikykite mus adresu sobe.ru/na/radiovilniuslounge. Jei atsitiktinai naudojatės PayPal, paaukoti galite čia. Labai ačiū!

Mes palaikome ryšį

Atsakome į klausimus, svarstome pasiūlymus, išklausome pageidavimus. Rašykite mums!

© 2020-2022 Radio Vilnius Lounge: we are against piracy and have
all licensing agreements with copyright holders
Follow us: FacebookSpotify, e-mail: support@vilniuslounge.com